شیوه‌های پرداخت

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height=”120px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”3342″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

پرداخت اینترنتی

 

مشتریان فروشگاه آسا اینترفیس می‌توانند در زمان ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه‌های «پِی» و «زرین‌پال» پرداخت کنند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش مشتریان می‌شود. برای این منظور کافی است هنگام ثبت سفارش، گزینه «پرداخت اینترنتی» را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه، اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

 

بدیهی است برای پرداخت اینترنتی به اطلاعات زیر نیازمندید:

– شماره کارت (شماره 16 رقمی روی کارت بانکی)

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.)
– CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی امنیتی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود.)

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.)

 

پرداخت از طریق کارت به کارت

 

مشتریان می‌توانند هزینه سفارش خود را به صورت «کارت به کارت» پرداخت کنند. پس از ثبت سفارش و انجام عملیات کارت به کارت، مشتری می‌بایست اطلاعات فیش واریزی خود را در بخش سفارشات بخش کاربری وارد نماید. پس از بررسی اطلاعات پرداخت توسط بخش پشتیبانی، سفارش پردازش خواهد شد.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

لینک