رویه‌های ارسال سفارش

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_single_image image=”3311″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”none”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text css_animation=”none”]

شهر تهران

 

ارسال در شهر تهران صرفاً از طریق پیک موتوری صورت می‌گیرد. شما می‌توانید در زمان تسویه حساب بازه زمانی تحویل بسته را مشخص کرده و در همان زمان آن را تحویل بگیرید. هزینه ارسال با پیک موتوری برای سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان و برای سفارش‌های کمتر از آن براساس موقعیت مکانی تحویل گیرنده محاسبه می‌شود.

همچنین برای مشتریانی که می‌خواهند سفارش خود را بصورت فوری و خارج از نوبت دریافت کنند، امکان ارسال با پیک اختصاصی نیز فراهم است، هزینه ارسال براساس موقعیت مکانی تحویل گیرنده محاسبه می‌شود.

 

سایر شهرستان‌ها

 

در صورتی که سفارش شما تا قبل از ساعت ۱۳ روزهای شنبه تا چهارشنبه و یا ۱۱ روز پنجشنبه ثبت شود، سفارش شما همان روز ارسال شده و تا ۴۸ ساعت بعد، آن را دریافت خواهید کرد. در صورتی که سفارش شما بعد از زمان ذکر شده ثبت شود، سفارش شما در روز کاری بعد ارسال خواهد شد. هزینه ارسال با پست پیشتاز برای سفارش‌های بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان و برای سفارش های کمتر از آن براساس موقعیت مکانی تحویل گیرنده محاسبه می‌شود.

 

برای رهگیری بسته خود می‌توانید به سایت شرکت پست مراجعه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]